Yükleniyor
k a l k a n

Hakkımızda

20 Yıllık Tecrübe

Gaziantep Kalkan Otomotiv Hakkında

Neden Kalkan Otomotiv'i Seçmeniz Gerektiğini Kısaca Anlatalım...

Uygun Fiyatlı & Professyonel

Uygun Fiyatlı, Kaliteli ve Profesyonel Hizmet Opel ve Renault marka araçlarınızı güvenle bize emanet edin! Uygun fiyatlı, kaliteli ve profesyonel hizmetimizle araçlarınızın bakımını ve onarımını yapıyoruz. Siz de araçlarınızın performansından ve konforundan memnun olmak istiyorsanız, hemen bizi arayın!

Yüksek Teknoloji & Yüksek Başarı

Otomobilinizin problemini kısa sürede tespit ediyoruz, çünkü kullandığımız yüksek teknolojili araçlarla en iyi hizmeti sunuyoruz. Siz de otomobilinizin bakımı ve onarımı konusunda profesyonel ve güler yüzlü bir ekip arıyorsanız, bizimle iletişime geçin. Sizi memnun etmek için sabırsızlanıyoruz!

Profesyonel Ekip

Her Biri Alanında Uzman
Profesyonel Ekibimiz

Neden Biz?

20 Yılı Aşkın Tecrübesiyle Gaziantep Opel & Renault Servisi | Kalkan Otomotiv

Gaziantep Kalkan Otomotiv, Opel ve Renault marka araçların bakım ve tamirinde 20 yılı aşkın bir süredir Gaziantep'te hizmet vermektedir. Tuncay Kalkandelen liderliğindeki ekip, kendisi gibi sektörde çekirdekten yetişmiş ve yılların tecrübesine sahip profesyonellerden oluşmaktadır. Konu Oto tamiri olduğunda tecrübenin ne denli önemli bir unsur olduğunu siz de bilirsiniz. Çoğu müşterimizin en büyük problemlerinden biri problemi tespit edebilmek için gereksiz yere değiştirilen nice orijinal parça söz konusu olmuştur. Biz bu problemi aşmada tecrübemize güveniyoruz. Aracınızın sorununu teknolojik destekle tespit eden ve kesin çözüm sunan Gaziantep Kalkan Otomotiv, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Gaziantep Özel Opel Servisi ve Gaziantep Özel Renault Servisi olan Kalkan Otomotiv'de aracınızın servisi kaydı açıldıktan sonra öncelikle sizi dinleyerek aracın problemini anlamaya çalışırız. Problem tespitinden sonra uzman ekibimiz öncelikle aracınızı test cihazına bağlayarak aracınızdaki genel durumu tespit eder. Ardından ilerleme kaydedilen her aşamada sizi bilgilendirir. Değiştirilmesi gereken bir parça söz konusu olduğunda yine sizden onay alınır. Böylece herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmanız engellenir. Tüm bu işlemler en hızlı şekilde gerçekleştirilerek en kısa sürede aracınıza kavuşmanız sağlanır.

7/24 YOL YARDIM

Aracınız Yolda mı Kaldı?
7/24 Yol Yardım Ekibimiz Her An Sizinle...